MOTIP-0051-polieszteres-gitt-250-gr-10083-076662-VG-8711347000517

MOTIP 0051 poliészteres gitt 250 gr 10083 076662

Cikkszám
VG-8711347000517
Bruttó egységár
8 840 Ft / KG
Veszprém telephely
Raktáron:4 db
Nettó ár:
1 740 Ft
Bruttó ár:
2 210 Ft
db
MOTIP-0052-polieszteres-gitt-1000-gr-500052-079562-VG-8711347000524

MOTIP 0052 poliészteres gitt 1000 gr 500052 079562

Cikkszám
VG-8711347000524
Bruttó egységár
4 315 Ft / KG
Veszprém telephely
Raktáron:2 db
Nettó ár:
3 398 Ft
Bruttó ár:
4 315 Ft
db
MOTIP-PE-uvegszalas-gitt-250g-edzővel-080842-VG-8711347000531

MOTIP PE üvegszálas gitt 250g edzővel 080842

Cikkszám
VG-8711347000531
Bruttó egységár
12 760 Ft / KG
Veszprém telephely
Raktáron:4 db
Nettó ár:
2 512 Ft
Bruttó ár:
3 190 Ft
db
MOTIP-PE-FINOM-GITT-250GR-500156-EDZOVEL031608-VG-8711347001569

MOTIP PE FINOM GITT 250GR 500156 EDZOVEL031608

Cikkszám
VG-8711347001569
Bruttó egységár
8 980 Ft / KG
Veszprém telephely
Raktáron:5 db
Nettó ár:
1 768 Ft
Bruttó ár:
2 245 Ft
db
MOTIP-PE-FINOM-GITT-1000GR-500157-EDZOVEL084722-VG-8711347001576

MOTIP PE FINOM GITT 1000GR 500157 EDZOVEL084722

Cikkszám
VG-8711347001576
Bruttó egységár
4 455 Ft / KG
Veszprém telephely
Raktáron:3 db
Nettó ár:
3 508 Ft
Bruttó ár:
4 455 Ft
db